adressbook-page

Paging

Wysyłanie komunikatów tekstowych i głosowych do określonych grup i pomieszczeń

Kiedy potrzebujesz szybko wysyłać wiadomość do pokoju, budynku czy do całej organizacji, potrzebujesz systemu, który będzie łatwy w użyciu, bezpieczny i niezawodny. Niezależnie, czy to budowa i wysyłaną wiadomością jest informacja o dostawach, czy kancelaria prawnicza i wiadomość o pilnym spotkaniu w „konferencyjnej”, potrzeby są takie same: komunikaty mają szybko i niezawodnie trafiać do odbiorców.

product-page

Powiadamiaj tylko zainteresowanych

Wysyłaj informacje dokładnie do Twojej grupy odbiorców

Wysyłanie tekstu i/lub komunikatów głosowych ludziom w obrębie organizacji przez telefon IP Cisco i/lub paging’owe głośniki IP

Wysyłanie masowych wiadomości to określonych grup w twojej organizacji może być wyzwaniem, budowanie dodatkowej infrastruktury przystosowanej do systemów pagingowych, często jest bardzo kosztowne. Jak w przystępny kosztowo sposób zbudować więc niezawodny system pagingowy? Rozwiązaniem jest wykorzystanie istniejącej infrastruktury IP Cisco i oprogramowania firmy Intelix. Wszędzie tam, gdzie już jest telefon na biurku, mamy pagingową „końcówkę” – możemy więc wysyłać na nią komunikaty głosowe. W pomieszczeniach bez telefonu (np. korytarze, sale konferencyjne itd.) istnieje możliwość zainstalowania głośników IP – komunikat będzie nadawany dużo głośniej niż w przypadku telefonu.

Łatwe powiadamianie

Zdefiniowane wcześniej grupy otrzymują ważne informacje szybko i niezawodnie

product-page

Sprawdzone rozwiązanie do powiadamiania alarmowego

W sytuacji awaryjnej wysłanie odpowiedniej wiadomości do odpowiednich ludzi ma kluczowe znaczenie. Czy da się przewidzieć wszystkie zagrożenia? Nie da się, ale można się do nich odpowiednio przygotować. System pagingowy firmy Intelix, oferuje możliwość wysyłania wcześniej przygotowanych, nagranych wiadomości jak i komunikatów „na żywo”, również wiadomości tekstowe mogą zostać przygotowane i zapisane wcześniej, a użyte dopiero w potrzebie.

product-page

Wykorzystaj swoje UC

Nie buduj nowej infrastruktury – wykorzystaj swoje UC w krytycznej sytuacji

Łatwa konfiguracja z poziomu interfejsu webowego i telefonu IP

Godziny czytania dokumentacji i szkoleń z zakresu systemu pagingowego – NIE z oprogramowaniem firmy Intelix – oferujemy intuicyjny soft; klika kliknięć – i tworzymy nową grupę pagingową, klika kolejnych i mamy dodane komunikaty, i tylko jedno klikniecie, żeby wysłać komunikat do wybranej grupy.

Try another intelix application

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO NA LATA 2007-2013