Zarząd

Zarząd Firmy to jej kręgosłup, to on gwarantuje stabilność i politykę rozwoju firmy. Nasza firma istnieje ponad 10 latach i dlatego zarząd naszej firmy może powiedzieć z czystym sumieniem, że jesteśmy partnerem solidnym, uczciwym, stabilnym i chętnym do współpracy. Zarząd naszej firmy może zagwarantować, że naszą misją jest tworzenie produktów nowoczesnych, stabilnych i gwarantujących zadowolenie klientów.

Obsługa Klienta

Sprzedaż

W dziale handlowym stawiamy na uprzejmość, uczciwość i merytoryczne przedstawianie naszych produktów.
Drogi kliencie, nasz dział zadba o to abyś dowiedział się o naszych produktach jak najwięcej i abyś miał jasność przy podejmowaniu decyzji.
Drogi partnerze, naszą dewizą jest lojalność przy realizowaniu wspólnych projektów, zapraszamy do współpracy, jesteśmy gotowi do nowych wspólnych projektów.

Wsparcie techniczne

Dział wsparcia serwisowego to ludzie odpowiadający na instalację i wdrażanie naszych systemów, a później za ich obsługę i serwis. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu nasi klienci mogą mieć pewność ze każdy problem, który zgłoszą zostanie rozwiązany.

Dział rozwoju

Dział rozwoju to z punktu widzenia firmy nastawionej na rozwój i innowacyjność jeden z najważniejszych elementów całości. To tutaj współtworzą się pomysły na nowe produkty i tutaj one się tworzą, a ścieżka tworzenia nowego produktu jest nieraz bardzo długa i kręta.
Nasz dział rozwoju to ludzie o dużych kompetencjach, zaangażowaniu i w pełni oddani temu co robią. Każdy element tego działu jest koniecznym elementem bez którego produkt nie powstanie.

Dziękujemy naszym współpracownikom, że są z nami, Klientów i partnerów zapraszamy do współpracy i życzymy sukcesów.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO NA LATA 2007-2013