adressbook-page

książka teleadresowa

Najwydajniejsza i najwszechstronniejsza książka teleadresowa dla CUCM i BE6000

  • Wyświetlanie książek i kontaktów na telefonie IP Cisco
  • Tworzenie publicznych i osobistych kontaktów i książek
  • Import kontaktów z takich źródeł jak: Outlook, Exchange, Active Directory, LDAP, CSV, Gmail
  • Click to Call z przeglądarki jak również za pomocą Cisco Jabber
  • CLIP – identyfikacja szczegółów kontaktu dzwoniącego na wyświetlaczu aparatu IP oraz Cisco Jabber
  • Kompatybilność z Cisco CUCM oraz BE6000 oraz z większością aparatów IP Cisco
slajd_2AB

Click to call

naciśnij na wyszukany kontakt i dzwoń

Wszystkie kontakty widoczne w każdej chwili z poziomu przeglądarki internetowej i aparatu IP

Dzięki aplikacji Addressbook można dodawać, modyfikować i zarządzać wszystkimi dostępnymi katalogami kontaktów w firmie lub instytucji. Addressbook daje możliwość wizualizacji kontaktów bezpośrednio na aparacie IP lub z poziomu klienta w przeglądarce internetowej. Addressbook pozwala tworzyć nowe kontakty w katalogach na wiele sposobów: dodawanie kontaktu ręcznie z poziomu interfejsu www lub telefonu IP, import z pliku CSV/ Outlook lub połączenie się bezpośrednie do źródła danych jak: Microsoft Active Directory, Microsoft Exchange, Lotus Notes, CUCM.

łatwa i przyjazna obsługa

koniec z archaicznym wyszukiwaniem kontaktów – łatwe dodawanie, wyszukiwanie i grupowanie kontaktów

product-page

Tworzenie i dostosowywanie książek, katalogów i kontaktów do własnych potrzeb

Dzięki aplikacji Addressbook można tworzyć katalogi (książki) publiczne i grupy (oddziały, wydziały) kontaktów. Dodatkowo każdy użytkownik może tworzyć własne prywatne katalogi dostępne dla niego z poziomu jego strony www oraz jego telefonu IP. Addressbook daje możliwość tworzenia struktury wielooddziałowej z możliwością aktualizacji kontaktów zarówno na poziomie centralnym (ręczna lub automatyczna aktualizacja np. Active Directory) jak i na poziomie lokalnym (oddziały firmy, instytucji). Tutaj również istnieje możliwość aktualizacji ręcznej lub automatycznej z późniejszą globalną synchronizacją kontaktów w książce głównej. W aplikacji Addressbook każdy użytkownik może mieć różne poziomy dostępów do książek i katalogów według zdefiniowanych uprawnień, które to uprawnienia definiuje administrator.

product-page

Integracja

Synchronizuj kontakty z wielu źródeł

Znajdź kontakt, kliknij i wybierz

Zbuduj swoją książkę klientów lub dostawców, dostosuj ją do swoich potrzeb a następnie korzystaj z niej (wyszukuj i dzwoń) z poziomu swojego telefonu IP. Jeśli wolisz korzystać z książki za pomocą przeglądarki interentowej mamy dla ciebie łatwy interfejs wyszukiwania oraz dodatkowo funkcję Click to Call (kliknij i dzwoń). Dzięki tej funkcji odnajdując żądany kontakt wystarczy, że klikniesz w numer telefonu, a twój telefon na biurku automatycznie zestawi połączenie – czy nie jest to proste ?

Identyfikacja

Automatyczna, pełna informacja o dzwoniącym

product-page

Dowiedź się natychmiast kto dzwoni – CLID

Addressbook daje Wam bardzo przydatną funkcję. Jeśli kontakt, który do ciebie dzwoni znajduje się w książce publicznej lub twojej osobistej książce to dane opisowe tego kontaktu wyświetlą się na twoim telefonie IP. Funkcja na działa w dwie strony tzn. jeśli dzwonisz do kogoś kto jest w zbiorach twoich kontaktów, dane opisowe tej osoby ukażą się na wyświetlaczu twojego telefonu IP.

Try another intelix application

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO NA LATA 2007-2013