adressbook-page

Blokada Telefonu

Skuteczne przeciwdziałanie nadużyciom i oszustwom dzięki blokadzie telefonu

Phone Locker to najskuteczniejsze rozwiązanie dla firm lub instytucji z dużą ilością telefonów. Właśnie tam potrzebna jest kontrola urządzeń zwłaszcza wtedy, kiedy dostęp do nich może mieć wiele osób.
We wszystkich takich przypadkach aplikacja Phone Locker pomaga przeciwdziałać niekontrolowanemu używaniu telefonu IP.

Zapobiegaj nadużyciom

Uniknij opłat za nie swoje połączenia – zabezpiecz swój telefon za pomocą Phone Lock

product-page

Każdy telefon pod kontrolą użytkownika

Czy zdarzyło ci się aby podczas twojej nieobecności ktoś używał twojego telefonu i wykonywał połączenia na twój koszt ?
Prywatność i bezpieczeństwo dzieki aplikacji Phone Locker. Twój telefon IP będzie zawsze pod kontrolą, wystarczy tylko, że w chwili kiedy odchodzisz od biurka naciśniesz jeden przycisk i twój telefon będzie zablokowany.
Phone Locker chroni również twoją prywatność , kiedy tówj telefon jest zablokowany nik nie ma dostępu do twojej książki osobistej oraz historii twoich połączeń

product-page

Prywatność

Telefon pod kontrolą właściciela

Łatwość konfiguracji i zarządzania

Aplikacja Phone Locker posiada łatwy i przejrzysty interfejs administratora, dzięki któremu może on w każdej chwili odnaleźć użytkownika telefonu, aktywować dla niego usługę, zmienić jego PIN jak również zablokować lub odblokować jego telefon. Użytkownik telefonu może zaś jednym przyciskiem na telefonie zablokować telefon oraz podając swój osobisty kod szybko odblokować telefon.

Try another intelix application

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO NA LATA 2007-2013